Анабела и Гаги повторно заедно, но само како „Фанки Џи“?

Пејачката Анабела Атијас сними дует со нејзиниот поранешен сопруг, Гаги Џогани.

Анабела е во ново видео со Гаги во многу невообичаена розова комбинација. Пејачката се обидела да изгледа како светска ѕвезда во песната со нејзиниот прв сопруг, кај кого, по скандалот со вториот, најде утеха и рамо за плачење.

Ќерката на Анабела,  Луна Ѓогани, која во моментов е дел од „Задруга 2“, има модна колекција, па можеби блогерката ја советуваше мајка си околу изборот на стајлингот за снимање на видеоспотот.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*