Бремената Гога Секулиќ откри дека на синот ќе му даде две имиња

Пејачката Гога Секулиќ и нејзиниот сопруг Урош Домановиќ наскоро ќе се остварат во улога на родители. Пејачката е во седмиот месец од бременоста и чека машко бебе, што особено ги радува, а сега откри како се чувствува како идна мајка.

-Ми станува напорно, во третиот месец имав мачнини, од четврти до шести опуштено, а сега веќе тешко спијам, не можам да се наместам, малку шетам, одам на јога за бремени, имам рид од перници околу себе, но добро, како кај сите жени така и кај мене, вели Гога пред камерите на емисијата „Премиера“.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*