Јелена Розга во досега невидено издание

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил има вистинска армија обожаватели кои од ден во ден со нетрпение ја очекуваат секоја нејзина нова објава.

Со една таква сензуална ги почести своите следбеници на профилот.

„Остани“, напиша пејачката под фотографијата на која позира во црно трико со тул, додека нејзината глава ја красат долги руси плетенки. А дека ва издание и е полн погодок, веднаш и дадоа до знаење бројните фанови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*