Џеј Ло падна среде концерт

September 24, 2018 Vesna Bastovanska 0

Џенифер Лопез минатиот викенд одржа концерт во Лас Вегас и освен на нејзините песни и танцување, обожавателите ќе се сеќаваат на овој настап поради уште […]