Ова е сестрата на Цеца

September 23, 2018 Vesna Bastovanska 0

Сите добро ја знаеме Цеца која важи за една од најубавите жени во регионот, а нејзината сестра Лидија роди 4 деца и е вистинска убавица.

Бившата тапанарка ја обвинува Бијонсе за црна магија, шпионирање и убивање миленици

September 23, 2018 Vesna Bastovanska 0

Кимберли Томсон, бившата тапанарка која седум години соработуваше со мегапопуларната Биојнсе, ја обвини светската поп дива дека се служи со црна магија, прислушување и убиство […]