September 13, 2018

Балкан

Марија Шерифовиќ откри која пејачка треба да ја претставува Србија на Евровизија

Пејачката и победничка на Евровизија во 2007 година, Марија Шерифовиќ, се огласи на социјалните мрежи и даде предлог за претставник на Србија за евровизискиот музички…