МАЖОТ ЈА ТРЕСНАЛ АНАБЕЛА ПО ГЛАВА

Српската пејачка Анабела  го пријавила сопругот Андреј Атијас во полиција за семејно насилство поради тоа што ја удрил по главата, пишува „Блиц“.

Полицијата го привела во станица и тој наводно признал дека ја удрил, ама рекол дека и таа го изгребала. По ова полицијата ја повикала и пејачката на разговор. Според порталот, двојката се скарала заради нивното куче.

Андреј е втор маж на пејачката. Таа претходно беше во брак со Гаги Џогани, со кого пееше заедно во една од најпопуларните групи во ’90те, „Фанки Џи“. Двојката се разведе 2009 година заради семејно насилство.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*