Лепа Брена се потсети на почетоците

Пејачката Лепа Брена има 35 годишна кариера, а во текот на годините постојано се менува и секогаш покажува нешто ново.

Нејзините фанови со задоволство се сеќаваат на нејзините постари песни кои се пеат и по 30 години. Од млада девојка до зрела атрактивна жена чии хитови повторно се популарни и кај помладата публика.

На младите и тинејџерски денови се потсетува и самата Брена, па често на социјалните мрежи знае да сподели фотографии.

Овој пат сподели фотографија на која е во шарена комбинација и со натапирана коса.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*