Ивана Селаков го покажа трудничкото стомаче

Пејачката Ивана Селаков ужива во петтиот месец од бременоста. По едногодишна борба за потомоство, Ивана и нејзиниот сопруг за првпат ќе станат родители.

Пејачката се повлече од музичката сцена на одредено време за да ужива во својата бременост.

Овој пат, Ивана на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа како седи и пие кафе. Во фустанот во кој што е облечена, таа го покажа трудничкото стомаче, а самиот амбиент е прекрасен.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*