Наташа Беквалац со емотивна фотографија

Пејачката Наташа Беквалац времето го минува со своите наследнички Хана и Катја, а овој пат таа на социјалните мрежи сподели фотографија која ги разбуди емоциите кај обожавателите.

Убавата пејачка објави фотографија од малата Катја како си игра со кучето.

-Куче плус бебе е еднакво на љубов, искоментира Наташа под фотографијата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*