Владо Георгиев ја покажа ќеркичката

Познатиот пејач Владо Георгиев во 2016 година за првпат стана татко, откако неговата девојка се породи со нивната ќерка Софија.

Пејачот точно две години ја криеше својата наследничка далеку од очите на јавноста, а неодамна на својот Инстаграм профил за прв пат објави фотографија од ќеркичката.

Софија наполни две години, а Владо Георгиев јавно и го честиташе роденденот, погледнете.

-Веќе втор роденден, љубов татина, напиша пејачот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*