Бијонсе го прослави 37. роденден во Италија

“На 36-годишна возраст станав мајка со три деца, раѓајќи близнаци, го обновив мојот завет кон мојот сопруг и се вратив на сцената за да настапам на Coachella по бременоста. Потоа заедно со мојот сопруг го издадовме албумот “Сè е љубов”. Бевме на турнеја со нашето семејство низ целиот свет и беше прекрасно. Оваа година беше најважна за нас “. Ова беше напишано од Бијонсе во Инстаграм, каде што прикачи слики од нејзиниот роденден.

Пејачката ја наполни својата 37-годишнина во Сардинија, Италија.

“Му благодарам на Бога за сѐ во мојот живот. Ви благодарам за целата позитивност и добрите желби за роденден. Планирам да продолжам да учам од минатото, да живеам во сегашноста и да се посветам на иднината “, додаде пејачката.

Профилот на Beyonce на социјалната мрежа јасно покажува дека таа и нејзиниот сопруг Џеј Зи имале романтично патување со јахта.

Пејачката изгледа симпатично без шминка и розов сет. На една од сликите што таа ја претстави таа е  до тортата со натписот “Среќен роденден, г-ѓа Картер”, и нејзиниот сопруг е веднаш до неа.

Повеќе фотографии од роденденот на Бијонсе можат да се видат во нашата галерија.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*