Жељко и честиташе роденден на својата ќерка

Ќерката на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ Мина Јоксимовиќ го прослави својот 23-ти роденден.

Нејзиниот татко на својот Инстаграм профил објави фотографија со својата ќерка на која има и роденденска торта со свеќи.

-Среќен ти роденден лепото!, напиша пејачот, по што следуваа многу честитки, погледнете.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*