Ќерката од Цеца повеќе не е црнокоса

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, веќе не е црнокоса. Таа на оварањето салон на својот пријател и стилист, се појави со џрвена коса.

Наследничката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ со својот физички изглед го привлекува вниманието на јавноста.

Популарната млада пејачка неодамна ја сними својата прва песна „Совршен пар“. Сега Анастасија за да оди чекор понатаму, направи голема промена.

Анастасија ја промени бојата на косата односно сега има црвена перика. Нејзиниот пријател и еден од најдобрите фризери Стефан Радивојевиќ отвори салон за убавина, а за таа прилика го промени изгледот на Анастасија.

Со шампањ и црвена трака, Анастасија и нејзиниот фризер го прославија отварањето на салонот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*