Синчето на Северина прваче

Синчето од Северина, малиот Александар, е едно од новите првачиња кои вчера прв пат влгоа на училиште.

„Одиме, мамаааа…“ напиша Северина на фотката која ја објави на Инстаграм.

Она што на сите им боде очи на фотографијата е дека пејачката која неодамна се најде среде скандал со голите фотографии, го испрати синот на училиште со чанта Lady Dior од 3.300 евра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*