НОВО ! Иван Радевски го промовира спотот за песната посветена на сопругата

Дали го погледнавте новиот спот од Иван Радевски за песната “Уште еднаш да се родам” ?

Иван Радевски го промовира спотот за песната “Уште еднаш да се родам”. Песната, како што изјави тој за естрадниот магазин, е посветена на неговата сопруга. Видеото за овој спот се снимаше во Мелбурн, Австралија, а еден дел од снимањето се одвиваше во прекрасните предели на Маврово, каде се појавува и прекрасниот модел Евица.

Спотот е во соработка со ИН Продукција, а може да го погледнете во продолжение !

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*