Саша Ковачевиќ откри детали за односот со Зорана

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ ужива во врска со Зорана Тасовац. Тој неодамна започна приватен бизнис, односно отвори ресторан, а најголема поддршка му е девојката.

„Зорана ми дава поддршка. Таа сака да се посвети на се што прави. Така да, имам поддршка од неа и семејството, вели пејачот и додава:

„Таа е навистина прекрасна личност. Има многу особини кои ги сакам. Мислам дека е една од најдобрите личности кои ги имам запознаено, вели пејачот.

Бидејќи ретко зборува за својот приватен живот, Саша ја криеше својата љубовна романса со Зорана со која се запознале на социјалните мрежи.

„Зорана ја запознав на Инстаграм. Нешто си лајкувавме, а потоа започнавме и разговор, а повеќе од една година сме заедно, вели Ковачевиќ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*