Џеј Ло ѕвезда на MTV наградите

August 21, 2018 Jasna Stojanoska 0

Вечерта која сите ја очекуваа се случи синоќа во Њујорк, кој беше домаќин на манифестацијата по повод доделувањето на видео музичките награди на MTV. Стилски облечени […]