Има 40 години,изгледа супер

Карлеуша наполни 40 години, се “шокираше“ од поклонот кој го доби од нејзините ќерки.

Јелена Калеуша е една од најпознатите пејачи, а денес има причини да го прослави својот 40-ти роденден.

Фолк дивата е со нејзините ќерки  во моментов во Хонконг, каде што се забавува во дизниленд, и ова утро таа не издржа да не се пофали со честитката што ја прими за нејзиниот роденден од ќерките.

“Драга мама,  се најдоброто за твојот роденден ти посакува твојата  Ника, а Атина повторно ја болеше…….”, пишува Ника.

Фановите се воодушевени и не престануваат да испраќаат коментари, честитки и најубави желби за јубилеен роденден.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*