Неда Украден во бикини на 68 години

Неда Украден оди кон својата 70. година, а со изгледот ги засенува и помладите колешки. Таа објави фотка во бикини.

За Неда Украден годините како да застанале, па и на прагот на седмата деценија изгледа бомбастично, а нејзините помлади колешки може само да и позавидат на нејзината витка фигура.

Неда не само што има успешна и богата кариера, туку со години важи и за една од најзгодните дами на естрадата.

Украден моментано е на одмор, а позната фолкерка на Инстаграм сподели фотографија во бикини и ги собра сите комплименти на сметка на изгледот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*