Џеј Ло на одмор во Италија

Џеј Ло и Алекс Родригез почетокот од август го резервираа за крстарење и шетање низ Италија, а како и секоја жена, Џеј Ло мораше да направи еден краток шопинг.

Заедно со Алекс се фотографирани низ повеќе продавници низ Капри. Тој трпеливо ја чека, додека таа си ја врши работата која секоја жена најдобро ја знае – пробува и се подновува.

Облечена во бело чипкано фустанче, со високо собрана коса, изгледа како девојче

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*