Елена Велевска со нејзината совршена фигура ги запали социјалните мрежи

Атрактивната фолк-пејачка Елена Велевска и ова лето е број 1 на социјалните мрежи.

Познатата пејачка не престанува да објавува фотографии, на кои во преден план е нејзината совршена фигура. Таа денеска објави фотографија на која позира во црн и минијатурен костим за капење, а се разбира, до израз доаѓаат нејзините атрибути.

Може само да претпоставуваме уште само колку вакви или слични фотографии не очекуваат од Велевска до крајот на летото.

 

 

Извор-1ТВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*