Антонија Шола во провокативно бикини во новиот спот

Сите се сеќавате на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески. 

Шола во нејзината земја е вистинска атракција и популарна, а со нејзиниот најнов спот само собира воздишки. Имено таа во својот најнов видео запис за песната „Битанго моја“ се појавува во провокативен костим за капење.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*