Елена Велевска со нејзината совршена фигура ги запали социјалните мрежи

August 10, 2018 Jasna Stojanoska 0

Атрактивната фолк-пејачка Елена Велевска и ова лето е број 1 на социјалните мрежи. Познатата пејачка не престанува да објавува фотографии, на кои во преден план е нејзината совршена […]