Иги не престанува да провоцира

Иги Азалеа важи за една од најконтроверзните светски музичарки, а сега одлучила повторно да се разголи на социјалните мрежи.

Имено, раперката на Инстаграм споделила провокативни фотографии на кои во прв план ги истакнала своите облини. Ова е веќе втор пат како Иги се соблекува “до гола кожа”, а таа повторно порачала:

Раперката во едно неодамешно интервју за “People” открила дека соблекувањето пред камерите ѝ помага да ги оттргне темните мисли од својата глава и да го насочи својот фокус кон нешто креативно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*