Цеца има помлад имиџ

Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ  ги израдува своите фанови со нова фотографија на Инстаграм на која покажа дека годините навистина ништо не и можат.

Цеца редовно работи на својот изглед, а секогаш и треба само малку за да го украде целото внимание и по којзнае кој пат ги воодушевува сите кои ја сакаат.
Погледнете го нејзиниот нов изглед.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*