Лепа Брена фотографирана во бикини на скриена плажа во Црна Гора

Лепа Брена одржа спектакуларен концерт во една дискотека во Будва, а по концертот остана да одмара заедно со семејството и пријателите.

Ден по концертот, екипата на Телеграф ја сликале Брена како со сопругот Боба Живојиновиќ и синот Виктор одат на ручек, а потоа се упатиле кон јахтата и тргнале да пловат. Брена и расположената екипа се упатиле надвор од Будва. Екипата на Телеграф успеала да направи неколку фотографии од фолк ѕвездата.

Бидејќи биле далеку од јавноста, Брена поптолно се опуштила и почнала да се однесува како никој да не ја гледа.

Брена и во петата деценија од животот изгледа згодно во бикини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*