Николија позгодна од било кога

Пејачката Николија Јовановиќ – попозната на јавноста како ќерката на Весна Змијанац и сопруга на актерот и пејач Реља Поповиќ, некогашен член на популарната група „Елитни одреди“ успеа повторно да ги затне устите на сите.

Познатата српска пејачка иако се породи пред околу година и пол, своето тело успеала да го доведе речиси до совршенство.

Во моментов Николија летува на црногорското крајбрежје, а она што папараците на српски Блиц го уловија, прави навистина барем за миг да Ви застане здивот. Минајутара од танга бикини, од кој се’ ѕирка. И однапред……И одзади.

 

 

 

Извор : 1 ТВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*