Бијонсе објави фотографии од близначињата

Популарната пејачка Бијонсе ги израдува своите фанови соо фотографии направени помеѓу паузите во текот на музичката турнеја на која е со својот сопруг, раперот Џеј Зи и нивните три деца.

Неодамна, конечно објави и фотографија од близнаците Сир и Руми Картер. Последната од низата фотографии ја прикажува Бијонсе како одмара на јахта, додека држи еден од близнаците. Секако, парот не заборави да ја покаже и својата љубов кон најстарата, шестгодишна Блу Ајви Картер која позира со својата мајка.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*