На Бахамите во бикини го прослави 49-от роденден

Латино пејачката и глумица Џенифер Лопез вчера го прослави својот 49. роденден на Бахамските Острови, со своето момче и со блиски роднини и пријатели. Притоа, таа го покажа и своето атлетско тело.

 

Нејзиното ново момче Алекс Родригез (43) е поранешен бејзбол играч. Тие се заедно речиси година и половина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*