Никол Шерцингер и Григор Димитров на јахта во Сен Тропе

Никол Шерцингер и Григор Димитров уживаа во Франција. Парот се бакнуваше и игриво се прскаше со вода на јахта во Сен Тропе.

40-годишната пејачка носеше бел костим за капење за време на одморот со 27-годишниот тенисер.Никол и Григор се заедно две и пол години. Претходно поранешната членка на The Pussycat Dolls беше во врска со Луис Хамилтон. Григор пак се состануваше со Серена Вилијамс во 2012 година, а потоа и со Марија Шарапова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*