„Жешка до болка“ Пејачката објави брутално секси фоторафија

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша е доста активна на социјалните мрежи, а позната е и по провокативните фотографии кои ги постира, па така и овојпат не изостана.

Имено Карлеуша ужива во Истамбул и топлите денови ги поминува рзаладувајќи се во базен во минијатурно и помалку необично бикини кое повече открива отколку што покраива.

Во зелено бикини таа постираше фотографија а на нејзините фанови им се допадна, па не изостанаа ни коментари и лајкови.

 

press24.mk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*