Ќерката на Јоксимовиќ во секси издание

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, Мина објави фотографија во бикини и предизвика целосен хаос на интернет. Ова не е првпат таа да го привлекува вниманието на јавноста и да предизвика лавина од коментари.

slobodenpecat.mk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*