Инди доживеа сообраќајна несреќа

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди доживеала сообраќајна несреќа во верижен судар во Белград.

Во сударот учествувале три автомобили, од кои едниот бил на пејачката. За среќа никој во несреќата не е повреден. Пејачката по тој повод се огласи на Инстаграм, каде ги смири фановите велејќи им дека е добро.

„Луѓе, фала ви што ме барате, пишувате, се грижите. Јас сум ОК, а сударот направи штета само на возилото“, напишала Инди.

По извесно време, Инди постирала фотографија од нејзиното возило, како изгледа по сударот.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*