Неда Украден : И на 67 години сум згодна во “купаќи”

Српската пејачка Неда Украден ни во 67-мата година, не се срами да го покаже своето тело и да објави фотографија како изгледа.

Пејачката се подготвувала за одмор, па пред да замине купила неколку пара костими за капење. Неда за српските медиуми откри дека ќе оди на одмор со ќерките и внуците на море во Црна Гора.

„Моето тело изгледа сосема пристојно за годините кои ги имам. Да бидам искрена, не се чуствувам старо, а и на 67 години сум згодна во костумот за капење“, рекла пејачката.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*