Наташа Беквалац се враќа во форма

Поп пејачката Наташа Беквалац пред два месеци доживеа вистинска драма во нејзиниот живот, односно нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физичка ја нападна. По оваа несакана случка пејачката се повлече од јавноста на одреден период и се посвети на нејзините ќерки.

Но, овој немил настан е минато од нејзиниот живот, па Ната полека се враќа на нејзините ангажмани. Таа започна со настапи во регионот, но и со посетуање на одредени настани Позитивна, насмеана, ведра пејачката на „Поново“ блеска каде и да се појави.

Taка, Наташа вчервечер простигнала на Аду Циганлју . За оваа прилика поп дивата облече црн проѕиран фустан, а на фоторепортерите им позираше со насмевка на лицето.

 

vistina.com.mk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*