Фолкерка со храбар потег: Гавазова ја избричи главата (фото)

Фолкерката Сузана Гавазова е позната по нaјзиниот сексипил, а овојпат се одлучи и за еден храбар и неочекуван потег.

Имено таа се одлучи дза нова фризура, односно да ја избричи половина глава.Секси и со „бунтовничка“ фризура Гавазова објави неколку фотографии.

Еве како изгледа:

 

Инаку оваа фризура е веќе видена,Карлеуша ја носеше пред неколку години

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*