Бијонсе повторно е бремена ?!

July 11, 2018 Jasna Stojanoska 0

Светските медиуми ја раширија веста дека Бијонсе повторно е бремена и дека го очекуваат четвртото дете со сопругот Џеј Зи.   Гласините започнале кога пејачката […]