Милица Тодоровиќ без грам шминка

Милица Тодоровиќ на Инстаграм објави фотографии каде е без грам шминка, а за возврат доби голем број позитивни коментари од обожавателите.

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов ужива на одмор, а на својот Инстаграм профил се пофали со слика од плажа. На своите обожаватели таа им покажа како изгледа и кога не е средена и нашминкана за настап.

Ова не е прв пат Милица да покаже како изгледа нејзиното лице кога е целосно природно, без грам шминка. Пејачката повторно предизвика воодушевување и доби бројни комплименти од своите фанови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*