Македонската фолкерка ужива во Охрид

Македонската фолк пејачка Џесика Палашоски летните денови ги поминува во Охрид.

На својот Инстаграм профил објави фотографија додека позира на чамец. Во костим за капење Џесика ја покажа својата занисна фигура.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*