Рита Ора во секси издание ги провоцира мажите

Рита Ора популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, но најновите фотографии кои се појавија на интернет ги разочараа нејзините фанови.

Таа е „уловена“ во костим за капење на базен во Франција, а папараците забележаа дека таа малку се здебелила.
Рита качила неколку килограми, но не е ништо драстично, па и понатака изгледа подеднакво атрактивно, погледнете.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*