Марија Шерифовиќ во бикини

July 6, 2018 Jasna Stojanoska 0

Марија Шерифовиќ на својот Инстаграм профил објави видео како скока во базен. Српските медиуми ја пофалија дека изгледа прекрасно во бикини. Српската пејачка Марија Шерифовиќ […]