Рита Ора е пожешка од летото

Рита Ора повторно ги урна социјалните мрежи со жешки фотографии. Имено, таа на Инстаграм објави три секси фотографии на кои позира во бикини.

Рита Ора, популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, на кои до израз доаѓаат нејзините облини.

Таа е „уловена“ во костим за капење на базен во Франција, а папараците забележаа дека таа малку се здебелила. Рита качила неколку килограми, но не е ништо драстично, па и понатака изгледа подеднакво атрактивно.

За само 40 минути Рита Ора за овие фотографии доби повеќе од 100.000 лајкови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*