Лејди Гага сосема природна на плажа

Лејди Гага топлите денови ги користи за да се релаксира помеѓу работните обврски во Хепмтонс.

32-годишната пејачка која важи за една од најексцентричните на денешницата, „ги откачи“ маските, лудите костими, високите штикли, периките и шминката, па облече само црно бикини и стави црни очила за сонце.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*