Тамара Тодевска го откри полот на бебето

Пејачката Тамара Тодевска е бремена со второто дете. Таа сподели видео но и фотиографија на својот Инстаграм профил. Но сликата на 33-годишната пејачка и нејзиниот сопруг Александар пишува дека бебето е момче, а Тамра јавно кажа дека денес ја дознала најубавта вест. Таа сподели и видео на кое со сини балони се пофали дека Хана ќе добие брат.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*