Бијонсе е повторно бремена?

June 17, 2018 Vesna Bastovanska 0

Бијонсе можеби е бремена со нејзиното четврто дете, коментираа нејзините фанови. Скоро пејачката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи, ја започнаа својата светска турнеја “Во […]