Раперката Иги во брутално секси издание

Раперката Иги Азалеа, на најновата фотографија која ја сподели на Инстаграм, покажа импресивно извајано тело и брутално секси „underboob“ кадар.

Фотката е направена на приватна плажа, покрај голем базен, а на оваа жешка провокација од Азалеа, обожавателите одговорија со лавина од коментари кои ги фалат и слават нејзиниот сексапил и бескомпромисна заводливост.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*