Карлеуша само по танга тверка во Скопје

Познатата српска ѕвезда Јелена Карлеуша овој викенд беше во Скопје каде имаше свој настап,престижниот клуб беше претесен да ги собере сите фанови.
За време на настапот пејачката се надмина себеси и облече секси костим со кои настапи пред македонската публика.
Имено пејачката се појави во провидна комбинација од фустан под кој носеше танга, а на својот  Инстаграм профил пејачката објави и вие од атмосферата, погледнете:

 

 

View this post on Instagram

Feel it🔥🔥🔥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*