На Ријана и здосадија момците

June 4, 2018 Jasna Stojanoska 0

Поп пејачката Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил, пишуваат американските медиуми бидејќи Ријана решила да ја прекине љубовната врска, а […]