Емина ја промени бојата на косата по разводот

Популарната пејачка Емина Јаховиќ го сподели со своите фанови на социјалните мрежи својот нов изглед.

Имено, пејачката помина во „друг табор“ и почна да игра за русокоси. Со посветла коса и црвената кошула, Емина плени воздишки.

Несомнено е дека Емина изгледа поубаво и позадоволно после разводот. Најголем дел од разведените жени, по крајот на бракот се одлучуваат и за некаква промена во нивниот изглед. Најчесто прават промена со косата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*